Korekcja Kolorystyczna - to ważna część procesu przygotowującego odbitki do naświetlenia. W zakresie korekcji kolorystycznej podchodzimy indywidualnie do preferencji Klienta, zwracając uwagę na umiejętności i wiedzę w zakresie przygotowania i obróbki odbitki do naświetlenia. Dla Klientów Detalicznych proponujemy i standardowo wykonujemy korekcję kolorystyczną starając się najlepiej odwzorować zawartość zawartość zdjęcia. W zakresie zleceń Fotografów zlecenia naświetlamy z korekcją lub bez korekcji kolorystycznej w zależności od stylu pracy i środowiska obróbki zdjęć. Klienci którzy pracują na zaawansowanych monitorach z przeprowadzoną kalibracją sprzętową - najczęściej naświetlani są bez korekcji kolorystycznej. 

Korekcja Kolorystyczna - Zalecenia

Naświetlanie z Korekcją Kolorystyczną
Zalecane dla Klientów Indywidualnych, Detalicznych oraz Fotografów Amatorów wykonujących zdjęcia na popularnych aparatach fotogragaficznych bez obróbki graficznej.
 Naświetlanie bez Korekcji Kolorystycznej
Zalecana dla Fotografów oraz osób posiadających wystarczającą wiedzę w zakresie profesjonalnej obróbki graficznej zdjęć oraz pracujących na wysokiej jakości i zaawansowanym monitorze graficznym - wspomaganym kalibracją sprzętową.